Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Aksesuar

MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO

MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO
MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO

Büyük resim :  MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: LTU-Yama Kablosu
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: Yama kablosu için plastik torba başına 1 adet
Teslim süresi: 1 ~ 3 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftalık 100.000 adet

MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO

Açıklama
Ürün adı: MPO Optik Yama Kablosu Model adı: LTU-Yama Kablosu
Fiber Modu: OM3 Çoklu Mod Fiber Uzunluğu: 15m
Bağlayıcı: MPO-MPO Çalışma ortamı: -40 ~ 85 ℃
Elyaf Türü: 12 çekirdek Bağlayıcı Tipi: Erkek veya kadın
Vurgulamak:

fiber optik patch kablosu

,

çok modlu fiber optik kablo

LTU-Yama Kablosu

MPO Fiber Bağlantı Kablosu 12 Çekirdek MPO-MPO MM Çoklu Mod 15 Metre MPO Kabloları


Açıklama

LINKOPTO, Patch Cords, Pigtailler, Breakout Kablolar vb. Gibi yüksek kaliteli fiber kablo montajları sunar. Tüm fiber kablolarımız Single Mode 9/125, Multimode 62.5 / 125 OM1, Multimode 50/125 OM2 ve Multimode 10 Gig 50 / olarak sipariş edilebilir. 125 OM3 / OM4 fiberleri.9 / 125um tek modlu fiber yama kablosu, RoHS uyumludur ve tüm kablolar, yüksek kaliteyi garantilemek için ekleme kaybı için% 100 optik olarak test edilmiştir, ağ kablolaması için çok uygun maliyetlidir.

 

12 Çekirdek MPO, genellikle aşağıdaki alanlarda kullanılan yüksek yoğunluklu optik fiber ön bağlantı sistemidir.

 

Özellikleri

Ø Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı

Ø Yüksek sıcaklık kararlılığı

ÖIEC-61754-7 ve TIA-604-5 (FOCIS-5) Standardı

Ø İyi değiştirilebilirlik

Ø İyi Dayanıklılık

Ø Kompakt tasarım

    

Uygulamalar

Ö Yüksek yoğun dereceli ortama sahip Veri Merkezi uygulaması

Ö Binaya optik fiber

Ö Fiber ekipmanda dahili konektör uygulaması

Ö 10G 40G / 100G veri merkezine yükseltin.

 

Teknik Özellikler

Bağlayıcı MPO'dan MPO'ya Lehçe Erkek veya kadın
Fiber Modu OM3 Ceket OD 3.0 mm
Elyaf türü 12 Çekirdek Dalgaboyu 850 nm
Kablo uzunluğu 15 dk. Ceket Rengi Mavi
Kablo Ceketi LSZH Tekrarlanabilirlik <= 0.1dB
Ekleme Kaybı <= 0.3dB Dayanıklılık <= 0.2dB (1000 Kez çiftleşme)
Geri dönüş kaybı > = 50dB Çalıştırma Sıcaklığı -40 ~ 75 ° C
 


Konektör Tipi

MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO 0MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO 1

           MPO Dişi Tip Pimsiz MPO Erkek Tip Pimli

LINKOPTO MPO LC Kaseti

MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO 2

Bir bağlantı kablosu bir anahtar / anahtar yapılandırmasında oluşturulduğunda, bir konektördeki fiber düzenlemesi diğer konektördeki dikey eksen etrafında yansıtılır.Örneğin, A konektöründe mavi fiber anahtar yukarıda iken solda iken, B konektöründe mavi fiber anahtar yukarıda olacak şekilde sağdadır.Konektör A'nın sol tarafındaki sinyal girişi, konektör B'nin sağ tarafında çıkacaktır.

 

Montaj Yapısı Gösterimi:

MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO 3

MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO 4

MPO Yama Kablosu Fiber Optik Aksesuarlar 12 Çekirdek OM3 Çoklu Mod 15 Metre MPO - MPO 5

 

Sipariş Bilgileri

Bağlantı kablosu Sipariş Bilgileri
Bağlayıcı-1 Parlatma Bağlayıcı-2 Parlatma Kablo tipi Uzunluk Kablo Çapı Elyaf Sayısı Açıklama
SC APC LC PC OS2 5 milyon 2,0 milyon Dubleks LSZH
FC, SC PC, UPC FC, SC PC, UPC OM1 62.5 / 125 0,5 milyon 0,9 milyon Basit Renkler
LC, ST APC LC, ST APC OM2 50/125 1 milyon, 2 milyon 1,8 milyon Dubleks Zırhlı
MU, MTRJ   MU, MTRJ   OM3 10G 3 milyon, 4 milyon 2,0 milyon 4,6,8 sayım Su geçirmez
E2000, MPO   E2000, MPO   OS1 5 milyon, 10 milyon 3,0 milyon 12 sayım ... LSZH
SMA, DIN   SMA, DIN   OS2 9/125 100 milyon ... Diğerleri 48 Sayımlar ... PVC
        G657A / B / D 500 milyon ...     OFNR
        G655 1000 milyon ...     OFNP

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: Ning Pang

Tel: +8618778390321

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)