Ana sayfa Ürünler40G QSFP + Telsiz

Cisco ile Uyumlu LR4 CWDM Dubleks LC Konnektör Qsfp Optik Alıcı-verici 40G

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Cisco ile Uyumlu LR4 CWDM Dubleks LC Konnektör Qsfp Optik Alıcı-verici 40G

Cisco ile Uyumlu LR4 CWDM Dubleks LC Konnektör Qsfp Optik Alıcı-verici 40G
Cisco ile Uyumlu LR4 CWDM Dubleks LC Konnektör Qsfp Optik Alıcı-verici 40G Cisco ile Uyumlu LR4 CWDM Dubleks LC Konnektör Qsfp Optik Alıcı-verici 40G

Büyük resim :  Cisco ile Uyumlu LR4 CWDM Dubleks LC Konnektör Qsfp Optik Alıcı-verici 40G

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: LQxx4X-3LCD10
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: 10 adet / plastik tepsi veya bireysel
Teslim süresi: 1 ~ 3 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftada 20.000 adet

Cisco ile Uyumlu LR4 CWDM Dubleks LC Konnektör Qsfp Optik Alıcı-verici 40G

Açıklama
Bağlayıcı Tipi: Dubleks LC Veri hızı: 40g
Ürün adı: 40G QSFP + Alıcı-Verici Model adı: LQxx4X-3LCD10
İletim Mesafesi: 10km DDM: İle
Çalışma ortamı: Ticari 0 ~ 70 ℃ uygunluk: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Ardıç, Huawei, ZTE, Zyxel, vb.
Vurgulamak:

qsfp 40gb alıcı-verici

,

cisco 40g alıcı-verici

PN: LQxx4X-3LCD10

40G QSFP + Alıcı-Verici 40G QSFP + LR4 CWDM 10km LC Cisco ile uyumlu


Özellikleri

      Ø Kanal başına 11,2 Gbps'ye kadar iletim veri hızı

Ø QSFP + MSA uyumlu

Ø 40GBASE-LR4 bağlantıları için IEEE 802.3ba spesifikasyonuyla uyumlu

ITU G.694.2 dalga boyunu kullanan Ø 4 CWDM soğutulmamış DFB lazerleri

1270, 1290, 1310 ve 1330nm'de ızgara

Ø Optik DEMUX ile Yüksek Hassasiyetli PIN-TIA

Ø Standart tek modlu fiber üzerinden 10 km'ye kadar erişim

Ø QDR / DDR Infiniband veri hızlarıyla uyumlu

Ø Çalışır durumda takılabilir elektrik arabirimi

Ø Daha düşük güç tüketimi

Ø Çalışma durumu sıcaklığı 0 ° C ila + 70 ° C

Ø 3.3V güç kaynağı

Ø RoHS 6 uyumlu (kurşunsuz)

 

Uygulamalar

Ø 40GBASE-LR4 40G Ethernet bağlantıları

Ø Infiniband QDR ve DDR ara bağlantıları

Ø İstemci tarafı 40G Telekom bağlantıları

 

SSS

 

1. Herhangi bir MOQ'unuz var mı?

Ans: Hayır, Özel promosyon öğesi olmadıkça herhangi bir MOQ belirlemedik.

2. Size nasıl ödeme yapabilirim?

Ans: Banka Havalesi, Paypal'ı kabul ediyoruz (<5000 $ ödeme için)

Paypay hesabımız için lütfen bizimle iletişime geçin.

3. Garantiniz nedir?

Ans: Tüm ürünler için temel 3 yıl garanti veriyoruz.

4. Alıcı-Verici modülünüzü Cisco veya Alcatel-Lucent ekipmanında kullanabilir miyim?

Cevap: Evet, Cisco, Alcatel-Lucent, HP, Extreme vb. İle uyumlu Alıcı-Verici modülleri sunabiliriz.

5. Teslimat süreniz nasıl olur?

Ans: Normal sipariş için 1 ~ 2 hafta içinde teslim edebiliriz, Sıcak satış ürünleri için 3 gün içinde teslim edebiliriz.

 

 

Cisco Uyumlu Listesi

LPT-XFP10G-BXD-40 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 40km LC DDM
LPT-QSFP40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP +, 850nm 150m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP +, 850nm 400m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-LR4 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310nm 10km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-LR42 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310nm 20km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-ER43 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 30km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-ER4 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 40km SMF LC DDM Dubleks
LPT-SFP25G-SR85 25GBASE-SR SFP28, 850nm 100m MMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850nm 100m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, 1310nm 2km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm 10KM SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm LWDM 25KM SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-ER4L 100GBASE-ER4L-S QSFP28, 1310nm 40km SMF LC DDM Dubleks

 

Açıklama

LinkoptoQSFP + alıcı-verici modülü, 2m-10km optik iletişim uygulamaları için tasarlanmıştır.Tasarım, IEEE P802.3ba standardının 40GBASE-LR4'ü ile uyumludur.Modül, 10 Gb / sn elektrik verilerinin 4 giriş kanalını (kanal) 4 CWDM optik sinyale dönüştürür ve bunları 40 Gb / sn optik iletim için tek bir kanala çoklar.Tersine, alıcı tarafında, modül optik olarak 40 Gb / sn'lik bir girişi 4 CWDM kanal sinyaline çözer ve bunları 4 kanal çıkışlı elektrik verilerine dönüştürür.

 

4 CWDM kanalının merkezi dalga boyları, ITU-T G694.2'de tanımlanan CWDM dalga boyu ızgarasının üyeleri olarak 1271, 1291, 1311 ve 1331 nm'dir.Optik arayüz için bir çift yönlü LC konektörü ve elektrik arayüzü için 148 pimli bir konektör içerir.Uzun mesafeli sistemde optik dağılımı en aza indirmek için, bu modüle tek modlu fiber (SMF) uygulanmalıdır.

 

Ürün, QSFP Çok Kaynaklı Anlaşmaya (MSA) göre form faktörü, optik / elektrik bağlantısı ve dijital teşhis arayüzü ile tasarlanmıştır.Sıcaklık, nem ve EMI paraziti dahil en sert harici çalışma koşullarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Kalite kontrol

Cisco ile Uyumlu LR4 CWDM Dubleks LC Konnektör Qsfp Optik Alıcı-verici 40G 0

 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: Ning Pang

Tel: +8618778390321

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)