Ana sayfa Ürünler100G QSFP28 Telsiz

Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu

Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu
Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu

Büyük resim :  Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: EQSPXX10A-3LCD10
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: 10 adet / plastik tepsi veya bireysel
Teslim süresi: 1 ~ 3 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftada 20.000 adet

Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu

Açıklama
Ürün adı: 100G QSFP28 Alıcı-Verici Model adı: EQSPXX10A-3LCD10
dalga boyu: Santern dalga boyu 1310nm Veri hızı: 100Gbps
İletim Mesafesi: 10km Bağlayıcı Tipi: LC
DDM: İle Çalışma ortamı: Ticari 0 ~ 70 ℃
Kablo tipi: SMF uygunluk: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Ardıç, Huawei, ZTE, Zyxel, vb.
Vurgulamak:

cisco 100g alıcı-verici

,

qsfp28 100gbase sr4

PN: EQSPXX10A-3LCD10

100G QSFP28 Alıcı-Verici 100Gbps QSFP28 LR4 CWDM 10km LC Cisco Uyumlu


Özellikleri

Ø Çalışır durumda takılabilir QSFP28 MSA form faktörü

Ø IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 ile uyumlu

Ø G.652 SMF için 10 km'ye kadar erişim

Ø Tek + 3.3V güç kaynağı

Ø Çalışma durumu sıcaklığı: 0 ~ 70 o C

Ø Verici: soğutmalı 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)

Ø 4x28G Elektrik Seri Arayüzü (CEI-28G-VSR)

Ø Maksimum güç tüketimi 4.0W

Ø Dubleks LC yuvası

 

Uygulamalar

Ø 100GBASE-LR4 Ethernet Bağlantıları

Ø Infiniband QDR ve DDR ara bağlantıları

Ø İstemci tarafı 100G Telekom bağlantıları

 

Açıklama

Bu ürün, optik iletişim uygulamaları ile uyumlu olarak tasarlanmış bir 100 Gb / sn alıcı-verici modülüdür

IEEE P802.3ba standardının 100GBASE-LR4'ü.Modül, 25 Gb / sn'lik 4 giriş kanalını dönüştürür

4 kanal LAN WDM optik sinyaline elektriksel veriler ve ardından bunları tek bir kanala çoklama

100 Gb / sn optik iletim için.Alıcı tarafında tersine, modül 100 Gb / sn'yi çözer

4 kanal LAN WDM optik sinyaline optik giriş ve ardından bunları 4 çıkış kanalına dönüştürür.

elektriksel veri.

 

4 LAN WDM kanalının merkezi dalga boyları 1295.56, 1300.05, 1304.58 ve 1309.14 nm'dir.

IEEE 802.3ba'da tanımlanan LAN WDM dalga boyu ızgarasının üyeleri.Yüksek performanslı soğutmalı LAN

WDM EA-DFB vericileri ve yüksek hassasiyetli PIN alıcıları, aşağıdakiler için üstün performans sağlar:

10 km'ye kadar bağlantılara kadar 100Gigabit Ethernet uygulamaları ve IEEE802.3ba ile optik arayüzle uyumlu

Madde 88100GBASE-LR4 gereksinimleri.

 

Ürün form faktörü, optik / elektrik bağlantısı ve dijital teşhis arayüzü ile tasarlanmıştır.

QSFP + Çok Kaynaklı Anlaşmaya (MSA) göre.En zor şartlara uyacak şekilde tasarlanmıştır.

sıcaklık, nem ve EMI paraziti dahil harici çalışma koşulları.

 

Kalite kontrol

Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu 0Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu 1Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu 2

 

LTO Paketi

Metal 100G QSFP28 Telsiz LR4 CWDM 10km LC Cisco ile Uyumlu 3

İlgili Ürünler Listesi

LPT-XFP10G-BXD-40 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 40km LC DDM
LPT-QSFP40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP +, 850nm 150m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP +, 850nm 400m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-LR4 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310nm 10km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-LR42 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310nm 20km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-ER43 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 30km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-ER4 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 40km SMF LC DDM Dubleks
LPT-SFP25G-SR85 25GBASE-SR SFP28, 850nm 100m MMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850nm 100m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, 1310nm 2km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm 10KM SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm LWDM 25KM SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-ER4L 100GBASE-ER4L-S QSFP28, 1310nm 40km SMF LC DDM Dubleks

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: George

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)