Ana sayfa

Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd fabrika üretim hattı

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
Üretim hattı OEM / ODM Ar-Ge
1 2 3 4 5
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd
Üretim hattı
Fiber Ethernet Anahtarlarını Test Etme
Bileşenler Cihaz Testi
Cihazlar için ikinci İş Mağazası
Fiber Ethernet Anahtarlarını Test Etme

Üretim hattı

Fiber Ethernet Anahtarlarını Test Etme

Fiber Anahtarlarda Modül Testi

Bileşenler Cihaz Testi

Cihazlar için ikinci İş Mağazası

çalışma cihazı

Fiber Ethernet Anahtarlarını Test Etme

için geçiş yapmak

1
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd
Ürün hattı

Ürün hattı

dac aoc testi

1 2 3
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd
Araştırma ve Geliştirme
Araştırma ve Geliştirme
Yeniden arama

Araştırma ve Geliştirme

Araştırma ve Geliştirme

Yeniden arama

geliştirme çalışması

  • Üretim hattı

    Linkopto'nun Üretim İçin İki Ana Atölyesi Var.

     

    Bir Work-Shop, Aktif SFP Optik Alıcı-Vericiler içindir

    • Linkopto 1000㎡ Tozsuz çalışma atölyesine sahiptir.

    • Deneyimli İşçilerle Otomasyon Ekipmanları

    • Montaj Hattı: tam takım lehimleme ve esnek bükme armatürleri, optik uç temizleme

    • Test Hattı: BERT, DCA, zayıflatıcı, termal akış, test fikstürü ve tam otomatik test yazılımı

    • Optik Paketleme Hattı: kalıp takma, tel bağı, lazer kaynağı, ayarlama ve birleştirme vb.

     

    Başka Bir Atölye, Bileşen Cihazları içindirTosa, Rosa, Bosa gibi.

    Ürün Kılavuzu
    Aktif Optik A: (QSFP +, SFP +, XFP, SFP28, QSF28, Medya dönüştürücüler, QSFP AOC Kabloları)
    Aktif Optik B: (6G SFP, 4G SFP, 2.5G SFP, 1.25G SFP, 1.25G GBIC, 622M, 155M, X2)
    Kablolar Ara Bağlantısı (Aktif Optik Kablo, Doğrudan Takılan Kablo DAC) EDFA, DCM Pasif ürünleri (CWDM, DWDM MUX / DEMUX, AAWG, MPO / MTP, FWDM, Optik sirkülatör, İzolatör yama kabloları)

     

    Linkopto Temelde Ekipman:

    • Yüksek ve Düşük Sıcaklık Bisiklet Odası

    • OSA (Optik spektrum analizörü)

    • Ayarlanabilir ışık kaynağı

    • Işık Kaynağı Raf Tipi

    • Optik güç ölçer

    • Yüksek ve düşük sıcaklıkta değişen sıcak oda

    • UV Fırın

    • UV Katılaştırma Makinesi

    • Elektrikli Şok Kurutma Fırını

    • Fiber Fusion Ekleyici

    • Rackmount Test AnahtarlarıShenzhen linkopto Technology Co. Ltd fabrika üretim hattı 0

  • OEM / ODM

    LinkoptoÇin'deki üretim tesislerimizle dünyanın önde gelen müşterilerine OEM, ODM ve fason üretim hizmeti vermektedir.

    Optik alıcı-verici endüstrisindeki kapsamlı tasarım ve mühendislik yeteneğimizi, entegre üretim kapasitesi, iç tedarik zinciri ve maliyet açısından rekabetçi ve ölçeklenebilir işletim altyapısından elde ettiğimiz rekabet avantajlarımızla birleştiriyoruz.

     

    Müşterilerin fikri mülkiyetinin önemini anlıyoruz ve IP koruması, Linkopto'nun OEM, ODM ve fason üretim hizmetlerinde her zaman kritik bir unsurdur.Elektronik güvenlik sistemi, belge dosyalama ve özel üretim alanı, mühendisler ve yönetim uygulayarak IP koruması sağlıyoruz.

     

    Rekabetçi Maliyet Sağlayan Dahili Dikey Tedarik Zinciri: Linkopto, dahili ve yerel tedarik zincirlerinden kapsamlı ürün reçetesi malzemeleri üretir ve tedarik eder ve malzeme maliyetinin düşürülmesinin önemli avantajlarını müşterilerle paylaşır.

     

    Kapsamlı Üretim Platformları: Uzun yıllara dayanan mühendislik deneyimi ve süreç geliştirme ve optik, mekanik, elektronik, fotonik malzemeler ve lazerlerin montajı ve paketlenmesi üzerinde çalışan deneyimli mühendislerle Linkopto, performansı, verimi, verimi ve sürücüyü daha da iyileştirmek için kapsamlı yetenekler sağlar. en rekabetçi üretim çözümleri.

     

    Ölçeklenebilir ve Yüksek Hacimli Yetenek ve Kapasite: Bol yetenekli iş gücü ve güçlü mühendislik çabaları ile Linkopto, hızlı ve sorunsuz üretim artışı için üretim ölçeklenebilirliğine ve yerleşik bir üne sahiptir.

     

    Alıcı-Verici Üretiminde Başarılı İzleme Kayıtları: ETU-Link Technology, yıllardır önde gelen endüstriyel firmalara fotonik ürün fason imalatı hizmeti vermektedir, bu müşterilerimiz ve WIN WIN için büyük başarıdır.

     

    Esnek İşbirliği Modeli

  • Ar-Ge

    Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd fabrika üretim hattı 0

    Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd fabrika üretim hattı 1

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: Mr. Will

Tel: 89-13360069787

Faks: 86--23357705

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)