Ana sayfa Ürünler100G QSFP28 Telsiz

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi
PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi

Büyük resim :  PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: hQSP3110A-3MCD05
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: 10 adet / plastik tepsi veya bireysel
Teslim süresi: 1 ~ 3 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftada 20.000 adet

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi

Açıklama
Ürün adı: 100G QSFP28 Alıcı-Verici Model adı: EQSP3110A-3MCD05
dalga boyu: 1310nm Veri hızı: 100Gbps
İletim Mesafesi: 500m Bağlayıcı Tipi: MPO / MTP
DDM: İle Çalışma ortamı: Ticari 0 ~ 70 ℃
Kablo tipi: MMF uygunluk: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Ardıç, Huawei, ZTE, Zyxel, vb.
Vurgulamak:

Cisco 100g alıcı-verici

,

100g qsfp alıcı-verici

PN: EQSP3110A-3MCD05

Cisco QSFP-100G-PSM4-S Uyumlu 100G QSFP28 Alıcı-Verici PSM4 1310nm 500m MPO


Açıklama

LInkopto EQSP3110A-3MCD05Tek Modlu fiber üzerinden saniyede 100 Gigabit bağlantılarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.QSFP28 MSA ve IEEE 802.3bm ile uyumludurlar.

 

Alıcı-vericinin optik verici kısmı, 4 kanallı bir DFB Lazer dizisi, 4 kanallı bir giriş tamponu ve lazer sürücüsü, teşhis monitörleri, kontrol ve önyargı blokları içerir.Modül kontrolü için, kontrol arayüzü saat ve veri sinyallerinden oluşan İki Telli Seri arayüz içerir.DFB önyargısı, modül sıcaklığı, iletilen optik güç, alınan optik güç ve besleme voltajı için teşhis monitörleri uygulanır ve sonuçlar TWS arabirimi aracılığıyla elde edilebilir.İzlenen öznitelikler için alarm ve uyarı eşikleri belirlenir.Bayraklar ayarlanır ve öznitelikler eşiklerin dışında olduğunda kesintiler oluşturulur.Bayraklar ayrıca giriş sinyali kaybı (LOS) ve verici arıza koşulları için belirlenir ve kesilir.Tüm bayraklar mandallanır ve mandalı başlatan koşul ortadan kalksa ve işlem devam etse bile ayarlı kalır.Tüm kesintiler maskelenebilir ve uygun bayrak kaydı okunarak bayraklar sıfırlanabilir.

 

Susturma devre dışı bırakılmadıkça, optik çıkış giriş sinyali kaybını susturur.TWS arayüzü aracılığıyla hata tespiti veya kanal devre dışı bırakma, kanalı devre dışı bırakacaktır.Durum, alarm / uyarı ve hata bilgileri TWS arabirimi üzerinden kullanılabilir.

 

Özellikleri

       Ø 27.952 Gbps'ye kadar Kanal başına veri hızı

Ø Maksimum 500m bağlantı uzunluğu

Ø Yüksek Güvenilirlik 1310nm DFB lazer

Ø QSFP28 MSA ile uyumlu

Ø Kasa çalışma sıcaklığı aralığı: 0 ° C ila 70 ° C

Ø Güç kaybı <2,5 W

Ø Elektriksel olarak takıp çıkarılabilir

Ø Dijital teşhis SFF-8436 uyumlu

 

Uygulamalar

       Ø Veri merkezi

       Ø Fiber kanal

Ø Infiniband QDR

 

Standart

Ø IEEE 802.3 bm ile uyumlu

Ø RoHS Uyumlu

Ø SFF-8436 ile uyumlu

 

Kalite kontrol

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi 0PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi 1

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi 2PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi 3

 

linkopto Paketi

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi 4

İlgili Ürünler Listesi

LPT-XFP10G-BXD-40 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 40km LC DDM
LPT-QSFP40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP +, 850nm 150m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP +, 850nm 400m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-LR4 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310nm 10km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-LR42 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310nm 20km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-ER43 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 30km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-ER4 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 40km SMF LC DDM Dubleks
LPT-SFP25G-SR85 25GBASE-SR SFP28, 850nm 100m MMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850nm 100m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, 1310nm 2km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm 10KM SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm LWDM 25KM SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-ER4L 100GBASE-ER4L-S QSFP28, 1310nm 40km SMF LC DDM Dubleks

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: George

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)