Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Aksesuar

10M Kompakt Tek Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu, SM Tek Modlu Fiber Bağlantı Kabloları

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

10M Kompakt Tek Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu, SM Tek Modlu Fiber Bağlantı Kabloları

10M Kompakt Tek Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu, SM Tek Modlu Fiber Bağlantı Kabloları
10M Kompakt Tek Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu, SM Tek Modlu Fiber Bağlantı Kabloları 10M Kompakt Tek Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu, SM Tek Modlu Fiber Bağlantı Kabloları 10M Kompakt Tek Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu, SM Tek Modlu Fiber Bağlantı Kabloları

Büyük resim :  10M Kompakt Tek Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu, SM Tek Modlu Fiber Bağlantı Kabloları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: LTU-Yama Kablosu
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: Yama kablosu için plastik torba başına 1 adet
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftalık 100.000 adet

10M Kompakt Tek Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu, SM Tek Modlu Fiber Bağlantı Kabloları

Açıklama
Ürün adı: Fiber Optik Yama Kablosu Model adı: LTU-Yama Kablosu
Fiber Modu: SM 9 / 125um Fiber Uzunluğu: 10m
Bağlayıcı: SC-ST Çalışma ortamı: -40 ~ 85 ℃
Elyaf Türü: Basit Lehçe: UPC
Vurgulamak:

fiber optik patch kablosu

,

ethernet patch kablosu

LTU-Yama Kablosu

Tek Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu SC / PC-ST / PC SM Tek Modlu 10 Metre Tek Fiber


Açıklama

LIMKOPTO, Patch Cords, Pigtailler, Breakout Kablolar gibi yüksek kaliteli fiber kablo montajları sunar. Tüm fiber kablolarımız Single Mode 9/125, Multimode 62.5 / 125 OM1, Multimode 50/125 OM2 ve Multimode 10 Gig 50 / olarak sipariş edilebilir. 125 OM3 / OM4 fiberleri. 9 / 125um tek modlu fiber yama kablosu, RoHS uyumludur ve tüm kablolar, yüksek kaliteyi garantilemek için ekleme kaybı için% 100 optik olarak test edilmiştir, ağ kablolaması için çok uygun maliyetlidir.

 

LIMKOPTO, ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ vb. Dahil olmak üzere farklı konektörlere sahip çeşitli Tek Modlu ve Çok Modlu Fiber Optik Geri Döngü Kabloları tedarik etmektedir. Her kablo, nakliye öncesinde işlevsel olarak test edilir ve ömür boyu garanti kapsamındadır. LINKOPTO ayrıca fiber konektör, uzunluk, renk, fiber kalitesi, spesifikasyon, malzeme, paket vb.

 

Özellikleri

Ø Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı

Ø Yüksek sıcaklık kararlılığı

Ø IEC, JIS, TELCORDIA-326 uyumluluğu

Ø İyi değiştirilebilirlik

Ø İyi Dayanıklılık

Ø kompakt tasarım

Ø Standart: Telcordia GR-326-CORE

       

 

Uygulamalar

Ö CATV / Metro
Ö Aktif cihaz sonlandırma
Ö Veri işleme ağları       

Ö Test ekipmanı

Ö Telekomünikasyon ağları

Ö Öncül kurulumlar

Ö Geniş Alan Ağları (WAN'lar)

Ö Yerel Alan Ağları (LAN'lar)

Ö Gigabit Ethernet ve Fiber Kanal uygulaması

 

 

Teknik Özellikler

Bağlayıcı SC'den ST'ye Lehçe UPC'den UPC'ye
Fiber Modu SM 9 / 125um Ceket OD 2.0 veya 3.0 mm
Elyaf türü Basit Dalgaboyu 1310/1550 nm
Kablo uzunluğu 10 dk. Ceket Rengi Sarı
Kablo Ceketi PVC Tekrarlanabilirlik <= 0.1dB
Ekleme Kaybı <= 0.3dB Dayanıklılık <= 0.2dB (1000 Kez çiftleşme)
Geri dönüş kaybı > = 50dB Çalıştırma Sıcaklığı -40 ~ 75 ° C
 


Ürüne Genel Bakış

10M Kompakt Tek Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu, SM Tek Modlu Fiber Bağlantı Kabloları 0
10M Kompakt Tek Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu, SM Tek Modlu Fiber Bağlantı Kabloları 1

 

Sipariş Bilgileri

Bağlantı kablosu Sipariş Bilgileri
Bağlayıcı-1 Parlatma Bağlayıcı-2 Parlatma Kablo tipi Uzunluk Kablo Çapı Elyaf Sayısı Açıklama
SC APC LC PC OS2 5 milyon 2,0 milyon Dubleks LSZH
FC, SC PC, UPC FC, SC PC, UPC OM1 62.5 / 125 0,5 milyon 0,9 milyon Basit Renkler
LC, ST APC LC, ST APC OM2 50/125 1 milyon, 2 milyon 1,8 milyon Dubleks Zırhlı
MU, MTRJ   MU, MTRJ   OM3 10G 3 milyon, 4 milyon 2,0 milyon 4,6,8 sayım Su geçirmez
E2000, MPO   E2000, MPO   OS1 5 milyon, 10 milyon 3,0 milyon 12 sayım ... LSZH
SMA, DIN   SMA, DIN   OS2 9/125 100 milyon ... Diğerleri 48 Sayımlar ... PVC
        G657A / B / D 500 milyon ...     OFNR
        G655 1000 milyon ...     OFNP

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: Ning Pang

Tel: +8618778390321

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)