Ana sayfa ÜrünlerBIDI SFP Modülleri

1.25G BIDI SFP Modülleri Cisco CE Sertifikası için 40km Simplex SC Konnektörleri

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

1.25G BIDI SFP Modülleri Cisco CE Sertifikası için 40km Simplex SC Konnektörleri

1.25G BIDI SFP Modülleri Cisco CE Sertifikası için 40km Simplex SC Konnektörleri
1.25G BIDI SFP Modülleri Cisco CE Sertifikası için 40km Simplex SC Konnektörleri 1.25G BIDI SFP Modülleri Cisco CE Sertifikası için 40km Simplex SC Konnektörleri

Büyük resim :  1.25G BIDI SFP Modülleri Cisco CE Sertifikası için 40km Simplex SC Konnektörleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: LPSB3512-3SCD40
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: 10 adet / plastik tepsi veya bireysel
Teslim süresi: 1 ~ 3 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftada 20.000 adet

1.25G BIDI SFP Modülleri Cisco CE Sertifikası için 40km Simplex SC Konnektörleri

Açıklama
Ürün adı: BIDI SFP Alıcı-Verici Model adı: LPSB3512-3SCD40
dalga boyu: Tx1310 / Rx1550nm Veri hızı: 1.25 gr
İletim Mesafesi: 40km Bağlayıcı Tipi: Simplex SC
DDM: Evet Çalışma ortamı: Ticari 0 ~ 70 ℃
uygunluk: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Ardıç, Huawei, ZTE, Zyxel, vb.
Vurgulamak:

bidi sfp alıcı-verici

,

sfp takılabilir optik modül

1.25G SFP BIDI Tx1310 / Rx1550nm Cisco için 40km Simplex SC Konnektörleri


Özellikleri

Ø 1,25 Gb / sn / 1,063 Gb / sn'lik ikili veri hızı

40km iletim için Ø 1310nm DFB lazer ve PIN fotodedektör

Ø Tek yönlü SC yuvalı SFP MSA ve SFF-8472 ile uyumlu

Ø Dijital Teşhis İzleme: Dahili Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon

Ø SONET OC-24-LR-1 ile uyumlu

Ø RoHS ile uyumlu

Ø + 3.3V tek güç kaynağı

Ø Çalışma çantası sıcaklık aralığı:

0 ° C ila +70 ° C (Ticari)

-40 ° C ila +85 ° C (Endüstriyel)

 

Uygulamalar

Ø Gigabit Ethernet

Ø Fiber Kanal

Ø Anahtar arayüzüne geç

Ø Anahtarlı arka plan uygulamaları

Ø Yönlendirici / Sunucu arayüzü

Ø Diğer optik iletim sistemleri

 

Açıklama

Linkopto SFP-BIDI alıcı-vericileri, çift veri hızını destekleyen yüksek performanslı, uygun maliyetli modüllerdir.

SMF ile 1.25Gbps / 1.0625Gbps ve 40km iletim mesafesi.

 

linkopto alıcı-verici üç bölümden oluşur: DFB lazer vericisi, bir trans-empedans preamplifikatör (TIA) ile entegre edilmiş bir PIN fotodiyot ve kontrol ünitesi.Tüm modüller, sınıf I lazer güvenliği gereksinimlerini karşılar.

 

Alıcı-vericiler, SFP Çoklu Kaynak Anlaşması (MSA) ve SFF-8472 ile uyumludur.Daha fazlası için bilgi, lütfen SFP MSA'ya bakın.

1.25G BIDI SFP Modülleri Cisco CE Sertifikası için 40km Simplex SC Konnektörleri 0

 

Kalite kontrol

1.25G BIDI SFP Modülleri Cisco CE Sertifikası için 40km Simplex SC Konnektörleri 11.25G BIDI SFP Modülleri Cisco CE Sertifikası için 40km Simplex SC Konnektörleri 2

 

 

Paket

1.25G BIDI SFP Modülleri Cisco CE Sertifikası için 40km Simplex SC Konnektörleri 3

İlgili ürünler listesi

Eşya yok. Açıklama
SFP-BX-U-10 1,25G Tx1310nm / Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-BX-D-10 1,25G Tx1550nm / Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-2GBX-U-S20 2.5G Tx1310nm / Rx1550nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-2GBX-D-S20 2.5G Tx1550nm / Rx1310nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-B10G27-40 BIDI SFP + 40km, TX1270nm RX 1330 10G LC
SFP-B10G33-40 BIDI SFP + 40km, TX1330nm RX1270 10G -LC
CW-SFP10G-ZR47 Dubleks LC 10G 1470nm 80km CWDM SFP +,
CW-SFP10G-ZR61 Dubleks LC 10G 1610nm 80km CWDM SFP +,
DW-SFP10G-ZR57 Dubleks LC 10G C57 1531.90nm 80km DWDM SFP +,
DW-SFP10G-ZR58 Dubleks LC 10G C58 1531.12nm 80km DWDM SFP +,
SFP-10G-SR Çok Modlu Çift LC 10G 850nm 300m SR SFP +
XFP-10G-LR Çift LC 10G 1310nm 20km LR XFP +
SFP-10G-ER Çift LC 10G 1550nm 40km ER SFP +
SFP-10G-ZR Çift LC 10G 1550nm 80km ZR SFP +
SFP-10G-ZR100 Çift LC 10G 1550nm 100km ZR SFP +
Uyumlu SFP / SFP + Uyumlu Cisco ASR 1001-X 1002-X
D-Link, Zyxel XGS-2210-28 ve zyxel XGS-4600-32
EPON OLT PX20 + 1.25G / 1.25G Tx1490nm / Rx1310nm EPON OLT SFP PX20 +
Uyumlu Çince OLT
 

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: George

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)