Ana sayfa Ürünler100G QSFP28 Telsiz

Telekom 5G için 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Telekom 5G için 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km

Telekom 5G için 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km
Telekom 5G için 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km Telekom 5G için 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km Telekom 5G için 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km Telekom 5G için 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km

Büyük resim :  Telekom 5G için 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: Q2xx10X-3LCD40
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: 10 adet / plastik tepsi veya bireysel
Teslim süresi: 1 ~ 3 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftada 20.000 adet

Telekom 5G için 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km

Açıklama
Ürün adı: 100G QSFP28 Alıcı-Verici Model adı: Q2xx10X-3LCD40
dalga boyu: Santern dalga boyu 1310nm Veri hızı: 100Gbps
İletim Mesafesi: 40km Bağlayıcı Tipi: LC
DDM: İle Çalışma ortamı: Ticari 0 ~ 70 ℃
Kablo tipi: SMF uygunluk: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Ardıç, Huawei, ZTE, Zyxel, vb.
Vurgulamak:

Telekom 5G 100G QSFP28 Alıcı-Verici

,

100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km

,

112GBASE-OTU4

112GBASE-OTU4 QSFP28 Çift Hızlı 100g qsfp telekomünikasyon 5G ekipmanı için alıcı-verici


Özellikleri

Ø Çalışır durumda takılabilir QSFP28 MSA form faktörü

Ö Ethernet 100GBASE-ER4 ile uyumlu

       Ö103,1 Gb / sn toplam bit hızını destekler

       Ö Verici: soğutmalı 4x25Gb / s LAN WDM TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)

       ÖAlıcı: 4x25Gb / s APD ROSA

Ø G.652 SMF için 40 km'ye kadar erişim

Ø Tek + 3.3V güç kaynağı

Ø Çalışma durumu sıcaklığı: 0 ~ 70 ℃

Ö 4x25G elektrik arabirimi (OIF CEI-28G-VSR)

Ø Maksimum güç tüketimi 4.5W

Ø Dubleks LC yuvası

 

Uygulamalar

Ø 100GBASE-ER4 Ethernet Bağlantıları

Ø Infiniband QDR ve DDR ara bağlantıları

Ø İstemci tarafı 100G Telekom bağlantıları

 

Şartname

Form faktörü
QSFP28
Veri hızı
Çift Hız 103,1 Gb / sn ve 112 Gb / sn
Dalgaboyu
1310 nm (LWDM)
Maksimum Kablo Mesafesi
40km @ SMF
Bağlayıcı
LC dubleks
Medya
SMF
Verici Tipi
4 x LAN WDM DML TOSA
Alıcı Tipi
4 x APD ROSA
DDM / DOM
Destekleniyor
Ticari Sıcaklık Aralığı
0 - 70 ° C (32 - 158 ° F)
TX Gücü (100G)
-2,5 ~ 2,9 dBm
Alıcı Hassasiyeti (100G)
<-15dBm
TX Gücü (112G)
-1 ~ 3.3dBm
Alıcı Hassasiyeti (112G)
<-19dBm
Güç tüketimi
4,5 W
Yok olma oranı
4 dB
Modülasyon Formatı
NRZ
CDR
TX ve RX
İletim ve Dağılım Cezası
2,5 dB
Enerji bütçesi
14 dB
Ambalaj Teknolojisi
KUTU Ambalajı
FEC İşlevi
Destekleniyor
Protokoller
100G Ethernet, 100G Telekom Bağlantıları, Infiniband QDR ve DDR Ara Bağlantıları
Uygulama
100GBASE Ethernet, Telekom, 5G Ağ Orta / Arka Taşıma

.

 

Kalite kontrol

 

Telekom 5G için 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km 0Telekom 5G için 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km 1

 

Linkopto Paketi

Telekom 5G için 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 Alıcı-Verici 40km 2

İlgili Ürünler Listesi

LPT-XFP10G-BXD-40 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 40km LC DDM
LPT-QSFP40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP +, 850nm 150m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP +, 850nm 400m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-LR4 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310nm 10km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-LR42 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310nm 20km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-ER43 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 30km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-ER4 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 40km SMF LC DDM Dubleks
LPT-SFP25G-SR85 25GBASE-SR SFP28, 850nm 100m MMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850nm 100m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, 1310nm 2km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm 10KM SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm LWDM 25KM SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-ER4L 100GBASE-ER4L-S QSFP28, 1310nm 40km SMF LC DDM Dubleks

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: George

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)