Ana sayfa ÜrünlerCwdm Mux Demux

Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri

Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri
Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri

Büyük resim :  Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: LTU-9CH-CWDM-Mux (Demux)
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: CWDM için 1-2pcs / Karton Kılıf
Teslim süresi: 2 ~ 7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Ayda 80.000 Kanal

Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri

Açıklama
Ürün adı: CWDM Mux Demux Kanal numarası: 9 kanal
Fiber Uzunluğu: 1M, 1.5M veya Özelleştirilmiş dalga boyu: 1270-1610nm
Ekspres Bağlantı Noktası: İsteğe bağlı Monitör Bağlantı Noktası: İsteğe bağlı
Bağlayıcı Tipi: LC adaptörü Elyaf Türü: 900um, 2 mm veya 3 mm fiber
Paket Tipi: ABS Plastik kutu, LGX kutusu, 1RU Raf Tipi veya Özelleştirilmiş
Vurgulamak:

Fiber optik çoklayıcı

,

16 kanal çoklayıcı

9CH CWDM Mux Demux 1270 ~ 1610nm LC Adaptörleri, Monitör Potlu 1RU Rafa Montajda


Açıklama

LINKOPTO CWDM MUX / DEMUX (Coarse Wavelength Division Multiplexer / Demultiplexer), mevcut fiber kapasitesinin genişletilmesini sağlayan esnek ve düşük maliyetli bir çözümdür.Çevresel olarak güçlendirilmiş uygulamalar için onaylanmış son derece güvenilir pasif optiklerle birleştiğinde, CWDM MUX / DEMUX çözümü operatörlerin yerel döngü ve kurumsal mimarilerde mevcut fiber bant genişliğinden tam olarak yararlanmasına olanak tanır.

 

CWDM MUX / DEMUX modülleri 18 kanala (20 nm aralıklı) kadar tek bir fibere bölünür.

Standart paketler ABS Plastik Kutu, 19 "Raf Montajlı Kasa ve LGX Metal Kutu'dur.

 

Özellikleri

Ö Düşük Ekleme Kaybı

Ø Yüksek İzolasyon

Ø Düşük PDL

Ø Kompakt Tasarım

Ø İyi kanaldan kanala tekdüzelik

Ø Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık

Ø Geniş Çalışma Dalgaboyu: 1260nm'den 1620nm'ye

Ø Geniş Çalışma Sıcaklığı: -40 ℃ ila 85 ℃ arası

 

Uygulamalar

       Ö CWDM Sistemi

Ø PON Ağları

Ø CATV Bağlantıları

 

uyma

       Ø Telcordia GR-1209-CORE-2001

Ø Telcordia GR-1221-CORE-1999

Ø RoHS

 

Özellikler (1 × N CWDM Mux / Demux Modülü)

Parametreler
1x2
1x4
1x8
1x16
Merkez Dalgaboyu (nm)
İTÜ, İTÜ + 1
Geçiş bandı (nm)
ITU ± 6.5
Çalışma Dalgaboyu (nm)
1460 ~ 1620 veya 1260 ~ 1620
Kanal Alanı (nm)
20
Elyaf Tipi
SMF-28e veya müşteri belirtildi
IL (dB) (P / A Sınıfı)
0.7 / 1.0
1.4 / 1.7
2.0 / 2.5
3.5 / 4.0
İzolasyon (dB)
Bitişik Kanal
30
Bitişik Olmayan Kanal
50
Dalgalanma (dB)
0.3
0.4
0.5
0.5
PDL (dB)
0.2
PMD (ps)
0.1
RL (dB)
45
Yönlülük (dB)
50
Maksimum Optik Güç (mw)
500
Çalışma Sıcaklığı (℃)
-40 ~ 85
Depolama Sıcaklığı (℃)
-40 ~ 85
KUTU Paket (mm)
100 * 80 * 10
140 * 115 * 18
LGX Paketi
1U, 2U
19 '' Rafa Montaj Paketi
1U

Notlar:
1) Konektörler olmadan belirtilmiştir.
2) Bağlayıcı başına fazladan 0.2dB kayıp ekleyin.

Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri 0

Mekanik Ölçüler CWDM Mux / Demux Modülü

Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri 1

Ürünlere Genel Bakış:

Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri 2Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri 3Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri 4Düşük Ekleme Kaybı 9 Kanal CWDM Çoklayıcı 1270 - 1610nm Dalgaboyu LC Adaptörleri 5

 

Sipariş Bilgileri:

CWDM X XX X XX XX X X
  LINKOPTO Kanal Sayısı Modül türü Kablo tipi Elyaf Uzunluğu Giriş Konektörü Çıktı
Bağlayıcı
CWDM L 02 = 2 Kanal 0 = 100x80x10mm 00 = yok 05 = 0,5 milyon 0 = yok 0 = yok
03 = 3 Kanal 1 = 142x102x14.5 09 = 900um 10 = 1,0 milyon 1 = LC / UPC 1 = LC / UPC
04 = 4 Kanal mm Gevşek tüp 15 = 1,5 milyon 2 = LC / APC 2 = LC / APC
05 = 5 Kanal 2 = LGX Kutusu 20 = 2,0 mm 30 = 3,0 m 3 = SC / UPC 3 = SC / UPC
06 = 6 Kanal 3 = 19 ″ 1U Raf 30 = 3,0 mm 40 = 4,0 milyon 4 = SC / APC 4 = SC / APC
07 = 7 Kanal X = Diğerleri   50 = 5,0 milyon 5 = FC / UPC 5 = FC / UPC
08 = 8 Kanal   ...... 6 = FC / APC 6 = FC / APC
......   7 = LC / APC 7 = LC / APC
  X = Özelleştirilmiş X = Özelleştirilmiş
16 = 16Kanal    
17 = 17Kanal
18 = 18Kanal

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: Ning Pang

Tel: +8618778390321

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)