Ana sayfa ÜrünlerSFP Medya Dönüştürücü

BIDI Fiber Optik Medya Dönüştürücü, Tek İplikli Fiber Sm Ortam Dönüştürücü

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

BIDI Fiber Optik Medya Dönüştürücü, Tek İplikli Fiber Sm Ortam Dönüştürücü

BIDI Fiber Optik Medya Dönüştürücü, Tek İplikli Fiber Sm Ortam Dönüştürücü
BIDI Fiber Optik Medya Dönüştürücü, Tek İplikli Fiber Sm Ortam Dönüştürücü BIDI Fiber Optik Medya Dönüştürücü, Tek İplikli Fiber Sm Ortam Dönüştürücü

Büyük resim :  BIDI Fiber Optik Medya Dönüştürücü, Tek İplikli Fiber Sm Ortam Dönüştürücü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: EM-1100 BS20B
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: 1 adet / karton kutu
Teslim süresi: 1 ~ 3 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftada 20.000 adet

BIDI Fiber Optik Medya Dönüştürücü, Tek İplikli Fiber Sm Ortam Dönüştürücü

Açıklama
Ürün adı: Medya dönüştürücü Model adı: EM-1100-BS20B
UTP Verileri: 10/100 / 1000M İletim Mesafesi: 20km
Bağlayıcı Tipi: SC dalga boyu: Tx1550 / Rx1310nm
UTP Bağlantı Noktası: 1 bağlantı noktası RJ45 Çalışma ortamı: Ticari 0 ~ 70 ℃
Elyaf Türü: Tek lif
Vurgulamak:

Fiber optik medya dönüştürücü

,

optik medya dönüştürücü

PN: -1100-BS20B

Ortam Dönüştürücü 10/100 / 1000M Tek Fiber BIDI Tx1550 / Rx1310nm SM 20km SC


Açıklama

Wavelength Division Multiplexing (WDM) teknolojisine sahip 1-fiber iletime sahip Gigabit Ethernet medya dönüştürücülerinin TEM-1100-BS Serisi, tipik Ethernet bağlantısının fiziksel mesafe aralığını 20km-100km'ye çıkarmak için fiber optik kullanır.Genellikle okullarda, siber barlarda, ofislerde ve telekomünikasyon ağlarında uygulanır.

 

Özellikleri

Ø Dalgaboyu Bölmeli Çoklama (WDM), 1 fiber üzerinde Tx ve Rx

Ø 1600byte süper veri paket iletimi

Ø Tam çift yönlü akış kontrolü, Yarım çift yönlü geri basınç

Ö 1000BASE-FX FİBER'den 10/100 / 1000BASE-T COPPER Ethernet dönüşümü

Ö Bağlantı hatası geçişi (LFPT)

 

Uygulamalar

Ö Okullar, Ofisler, Siber barlar

Ø Telekomünikasyon Ağları

 

LP-MC35B20U LPT-MC35B20U Fiber Ortam Dönüştürücü SMF, 1310nm / 1550nm 20km SC Sabit, 1000Base-BX SFP - 10/100 / 1000Base-T RJ45, AC 100V ~ 240V
LP-MC53B20D LPT-MC53B20D Fiber Ortam Dönüştürücü SMF, 1550nm / 1310nm 20km SC Sabit, 1000Base-BX SFP - 10/100 / 1000Base-T RJ45, AC 100V ~ 240V

Teknik İndeks:

Parametre Teknik Özellikler
Giriş türü 10/100 / 1000Mbps
Standart IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 1000Base-TX, IEEE802.3 1000Base-FX
Dalgaboyu 1550 nm
Mesafe

Kategori-5 bükümlü çift: 100m

Fiber: çok modlu 50 / 125,62.5 / 125μm (550m'ye kadar maksimum mesafe)

Fiber: Tek modlu 8 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20-80km'ye kadar maksimum mesafe)

Liman

Bir RJ45 bağlantı noktası:

STP / UTP kategori-5 bükümlü çiftleri bağlamak için

Bir optik bağlantı noktası:

Tek modlu, Tek Fiber: SC (9 / 125μm)

Dönüşüm demektir Medya dönüştürme
MAC adres tablosu 1.000
Tampon alanı 256 kbit
Akış kontrolü

Tam çift yönlü: akış kontrolü;

Yarım çift yönlü: geri basınç

Gecikme Sakla ve ilet: 9,6 μs;geçiş: 0,9 μs
BER <19-9
MTBF 100.000 saat
LED göstergesi PWR (güç kaynağı), FX LINK (optik bağlantı eylemi), TP LINK1000 (bükülü çift bağlantı1000M), TP LINK100 (bükülü çift bağlantı 100M), TP ACT (bükülü çift paket iletimi)
Güç kaynağı Harici 5VDC girişi
Güç tüketimi 4W
Çalışma sıcaklığı -10 ~ 55ºC
Çalışma Nemi % 5 ~% 90
Sıcaklığın korunması -40 ~ 70ºC
Nemin korunması % 5 ~% 90 yoğunlaşmayan
Boyutlar

26 mm x 70 mm x 95 mm

 

 

Kalite kontrol

BIDI Fiber Optik Medya Dönüştürücü, Tek İplikli Fiber Sm Ortam Dönüştürücü 0BIDI Fiber Optik Medya Dönüştürücü, Tek İplikli Fiber Sm Ortam Dönüştürücü 1

 

 

İlgili ürünler listesi

Eşya yok. Açıklama
SFP-BX-U-10 1,25G Tx1310nm / Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-BX-D-10 1,25G Tx1550nm / Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-2GBX-U-S20 2.5G Tx1310nm / Rx1550nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-2GBX-D-S20 2.5G Tx1550nm / Rx1310nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-B10G27-40 BIDI SFP + 40km, TX1270nm RX 1330 10G LC
SFP-B10G33-40 BIDI SFP + 40km, TX1330nm RX1270 10G -LC
CW-SFP10G-ZR47 Dubleks LC 10G 1470nm 80km CWDM SFP +,
CW-SFP10G-ZR61 Dubleks LC 10G 1610nm 80km CWDM SFP +,
DW-SFP10G-ZR57 Dubleks LC 10G C57 1531.90nm 80km DWDM SFP +,
DW-SFP10G-ZR58 Dubleks LC 10G C58 1531.12nm 80km DWDM SFP +,
SFP-10G-SR Çok Modlu Çift LC 10G 850nm 300m SR SFP +
XFP-10G-LR Çift LC 10G 1310nm 20km LR XFP +
SFP-10G-ER Çift LC 10G 1550nm 40km ER SFP +
SFP-10G-ZR Çift LC 10G 1550nm 80km ZR SFP +
SFP-10G-ZR100 Çift LC 10G 1550nm 100km ZR SFP +
Uyumlu SFP / SFP + Uyumlu Cisco ASR 1001-X 1002-X
D-Link, Zyxel XGS-2210-28 ve zyxel XGS-4600-32
EPON OLT PX20 + 1.25G / 1.25G Tx1490nm / Rx1310nm EPON OLT SFP PX20 +
Uyumlu Çince OLT
 

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: George

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)