Ana sayfa ÜrünlerSFP Medya Dönüştürücü

wholesale 20km SM Geçiş Ağları Ortam Dönüştürücü Tek Fiber Ortam Dönüştürücü

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

wholesale 20km SM Geçiş Ağları Ortam Dönüştürücü Tek Fiber Ortam Dönüştürücü

wholesale 20km SM Geçiş Ağları Ortam Dönüştürücü Tek Fiber Ortam Dönüştürücü
wholesale 20km SM Geçiş Ağları Ortam Dönüştürücü Tek Fiber Ortam Dönüştürücü wholesale 20km SM Geçiş Ağları Ortam Dönüştürücü Tek Fiber Ortam Dönüştürücü wholesale 20km SM Geçiş Ağları Ortam Dönüştürücü Tek Fiber Ortam Dönüştürücü

Büyük resim :  wholesale 20km SM Geçiş Ağları Ortam Dönüştürücü Tek Fiber Ortam Dönüştürücü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: Li-1100-BS20A
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: 1 adet / karton kutu
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftada 20.000 adet

wholesale 20km SM Geçiş Ağları Ortam Dönüştürücü Tek Fiber Ortam Dönüştürücü

Açıklama
Ürün adı: Medya dönüştürücü Model adı: Li-1100-BS20A
UTP Verileri: 10/100 / 1000M İletim Mesafesi: 20km
Bağlayıcı Tipi: SC dalga boyu: Tx1310 / Rx1550nm
UTP Bağlantı Noktası: 1 bağlantı noktası RJ45 Çalışma ortamı: Ticari 0 ~ 70 ℃
Elyaf Türü: Tek lif
Vurgulamak:

Fiber optik medya dönüştürücü

,

optik medya dönüştürücü

PN: EM-1100-BS20A

Ortam Dönüştürücü 10/100 / 1000M Tek Fiber BIDI Tx1310 / Rx1550nm SM 20km SC


Açıklama

Wavelength Division Multiplexing (WDM) teknolojisine sahip 1-fiber aktarım özelliğine sahip Gigabit Ethernet medya dönüştürücülerinin linkopto EM-1100-BS Serisi, tipik Ethernet bağlantısının fiziksel mesafe aralığını 20km-100km'ye kadar genişletmek için fiber optik kullanır.Genellikle okullarda, siber barlarda, ofislerde ve telekomünikasyon ağlarında uygulanır.

 

Özellikleri

Ø Dalgaboyu Bölmeli Çoklama (WDM), 1 fiber üzerinde Tx ve Rx

Ö 1000BASE-FX FİBER'den 10/100 / 1000BASE-T COPPER Ethernet dönüşümü

Ö 1600 bayt süper veri paket iletimi

Ö Tam çift yönlü akış kontrolü, Yarı çift yönlü geri basınç

Ö Bağlantı hatası geçişi (LFPT)

 

Uygulamalar

Ö Okullar, Ofisler, Siber barlar

Ø Telekomünikasyon Ağları

 

Teknik İndeks:

Parametre Teknik Özellikler
Giriş türü 10/100 / 1000Mbps
Standart IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 1000Base-TX, IEEE802.3 1000Base-FX
Dalgaboyu 1550 nm
Mesafe

Kategori-5 bükümlü çift: 100m

Fiber: çok modlu 50 / 125,62.5 / 125μm (550m'ye kadar maksimum mesafe)

Fiber: Tek modlu 8 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20-80km'ye kadar maksimum mesafe)

Liman

Bir RJ45 bağlantı noktası:

STP / UTP kategori-5 bükümlü çiftleri bağlamak için

Bir optik bağlantı noktası:

Tek modlu, Tek Fiber: SC (9 / 125μm)

Dönüşüm demektir Medya dönüştürme
MAC adres tablosu 1.000
Tampon alanı 256 kbit
Akış kontrolü

Tam çift yönlü: akış kontrolü;

Yarım çift yönlü: geri basınç

Gecikme Sakla ve ilet: 9,6 μs;geçiş: 0,9 μs
BER <19-9
MTBF 100.000 saat
LED göstergesi PWR (güç kaynağı), FX LINK (optik bağlantı eylemi), TP LINK1000 (bükülü çift bağlantı1000M), TP LINK100 (bükülü çift bağlantı 100M), TP ACT (bükülü çift paket iletimi)
Güç kaynağı Harici 5VDC girişi
Güç tüketimi 4W
Çalışma sıcaklığı -10 ~ 55ºC
Çalışma Nemi % 5 ~% 90
Sıcaklığın korunması -40 ~ 70ºC
Nemin korunması % 5 ~% 90 yoğunlaşmayan
Boyutlar

26 mm x 70 mm x 95 mm

 

wholesale 20km SM Geçiş Ağları Ortam Dönüştürücü Tek Fiber Ortam Dönüştürücü 0wholesale 20km SM Geçiş Ağları Ortam Dönüştürücü Tek Fiber Ortam Dönüştürücü 1wholesale 20km SM Geçiş Ağları Ortam Dönüştürücü Tek Fiber Ortam Dönüştürücü 2

LP-MC35B20U LPT-MC35B20U Fiber Ortam Dönüştürücü SMF, 1310nm / 1550nm 20km SC Sabit, 1000Base-BX SFP - 10/100 / 1000Base-T RJ45, AC 100V ~ 240V
LP-MC53B20D LPT-MC53B20D Fiber Ortam Dönüştürücü SMF, 1550nm / 1310nm 20km SC Sabit, 1000Base-BX SFP - 10/100 / 1000Base-T RJ45, AC 100V ~ 240V

 


 

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: George

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)