Ana sayfa ÜrünlerSFP Medya Dönüştürücü

Toptan MM SC RJ45 Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücü 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Toptan MM SC RJ45 Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücü 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü

Toptan MM SC RJ45 Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücü 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü
Toptan MM SC RJ45 Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücü 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü Toptan MM SC RJ45 Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücü 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü Toptan MM SC RJ45 Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücü 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü

Büyük resim :  Toptan MM SC RJ45 Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücü 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: Li-100-M2
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: Plastik tepsi
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftada 20.000 adet

Toptan MM SC RJ45 Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücü 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü

Açıklama
Ürün adı: Medya dönüştürücü Model adı: Li-100-M2
UTP Verileri: 10 / 100M İletim Mesafesi: 2km
Bağlayıcı Tipi: SC dalga boyu: 1310nm
UTP Bağlantı Noktası: 1 bağlantı noktası RJ45 Çalışma ortamı: Ticari 0 ~ 70 ℃
Vurgulamak:

Fiber optik medya dönüştürücü

,

tek fiber medya dönüştürücü

PN: EM-100-M2

10 / 100M Ortam Dönüştürücü Çift fiber MM SC RJ45 Ortam Dönüştürücü 1310nm 2km


Açıklama

Harici güç kaynağına sahip Linkopto serisi Ethernet ortam dönüştürücüleri 10 / 100Mbps otomatik algılamalıdır ve tipik Ethernet bağlantılarının fiziksel mesafe aralığını (100m) maksimum 5Km'ye çıkarmak için fiber optik kullanır.MMF ve 100Km maks.SMF'de.

 

Özellikleri

       Ø 100BASE-FX FİBER'den 10 / 100BASE-T COPPER Ethernet'e dönüştürme

Ø Bağlantı hatası geçişi (LFPT)

Ø Otomatik MDI / MDIX bakır RJ45 bağlantı noktası

Ø 1600byte süper veri paket iletimi

Ø Tam çift yönlü akış kontrolü, yarı çift yönlü geri basınç

Ø Güç ve ağ durumunu göstermek için tam konumlandırılmış LED'ler

 

Uygulamalar

Ø Telekomünikasyon Ağları

Ö Okullar, Ofisler, Siber barlar

 

Teknik İndeks:

Parametre Teknik Özellikler
Giriş türü 10 / 100Mbps
Standart IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX
Dalgaboyu 1310 nm
Mesafe

Kategori-5 bükümlü çift: 100m

Fiber: çok modlu 50 / 125,62.5 / 125μm (550m'ye kadar maksimum mesafe)

Fiber: Tek modlu 8 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20-80km'ye kadar maksimum mesafe)

Liman

Bir RJ45 bağlantı noktası:

STP / UTP kategori-5 bükümlü çiftleri bağlamak için

Bir optik bağlantı noktası:

Çok modlu, çift fiber: SC (50, 62.5 / 125μm)

Tek modlu, çift fiber: SC (9 / 125μm)

Dönüşüm demektir Medya dönüştürme
MAC adres tablosu 1.000
Tampon alanı 256 kbit
Akış kontrolü

Tam çift yönlü: akış kontrolü;

Yarım çift yönlü: geri basınç

Gecikme Sakla ve ilet: 9,6 μs;geçiş: 0,9 μs
BER <19-9
MTBF 100.000 saat
LED göstergesi PWR (güç kaynağı), FX LINK (optik bağlantı eylemi), TP LINK1000 (bükülü çift bağlantı1000M), TP LINK100 (bükülü çift bağlantı 100M), TP ACT (bükülü çift paket iletimi)
Güç kaynağı Harici 5VDC girişi
Güç tüketimi 4W
Çalışma sıcaklığı -10 ~ 55ºC
Çalışma Nemi % 5 ~% 90
Sıcaklığın korunması -40 ~ 70ºC
Nemin korunması % 5 ~% 90 yoğunlaşmayan
Boyutlar

26 mm x 70 mm x 95 mm

 

 

Kalite kontrol

 

Toptan MM SC RJ45 Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücü 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü 0Toptan MM SC RJ45 Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücü 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü 1Toptan MM SC RJ45 Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücü 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü 2Toptan MM SC RJ45 Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücü 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü 3

 

İlgili ürünler listesi

Eşya yok. Açıklama
SFP-BX-U-10 1,25G Tx1310nm / Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-BX-D-10 1,25G Tx1550nm / Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-2GBX-U-S20 2.5G Tx1310nm / Rx1550nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-2GBX-D-S20 2.5G Tx1550nm / Rx1310nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-B10G27-40 BIDI SFP + 40km, TX1270nm RX 1330 10G LC
SFP-B10G33-40 BIDI SFP + 40km, TX1330nm RX1270 10G -LC
CW-SFP10G-ZR47 Dubleks LC 10G 1470nm 80km CWDM SFP +,
CW-SFP10G-ZR61 Dubleks LC 10G 1610nm 80km CWDM SFP +,
DW-SFP10G-ZR57 Dubleks LC 10G C57 1531.90nm 80km DWDM SFP +,
DW-SFP10G-ZR58 Dubleks LC 10G C58 1531.12nm 80km DWDM SFP +,
SFP-10G-SR Çok Modlu Çift LC 10G 850nm 300m SR SFP +
XFP-10G-LR Çift LC 10G 1310nm 20km LR XFP +
SFP-10G-ER Çift LC 10G 1550nm 40km ER SFP +
SFP-10G-ZR Çift LC 10G 1550nm 80km ZR SFP +
SFP-10G-ZR100 Çift LC 10G 1550nm 100km ZR SFP +
Uyumlu SFP / SFP + Uyumlu Cisco ASR 1001-X 1002-X
D-Link, Zyxel XGS-2210-28 ve zyxel XGS-4600-32
EPON OLT PX20 + 1.25G / 1.25G Tx1490nm / Rx1310nm EPON OLT SFP PX20 +
Uyumlu Çince OLT
 

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: George

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)