Ana sayfa Ürünler40G QSFP + Telsiz

LR4 1310nm Takılabilir Elektrik Arayüzü ile 10km MPO 40G QSFP + Telsiz

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

LR4 1310nm Takılabilir Elektrik Arayüzü ile 10km MPO 40G QSFP + Telsiz

LR4 1310nm Takılabilir Elektrik Arayüzü ile 10km MPO 40G QSFP + Telsiz
LR4 1310nm Takılabilir Elektrik Arayüzü ile 10km MPO 40G QSFP + Telsiz LR4 1310nm Takılabilir Elektrik Arayüzü ile 10km MPO 40G QSFP + Telsiz

Büyük resim :  LR4 1310nm Takılabilir Elektrik Arayüzü ile 10km MPO 40G QSFP + Telsiz

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: EQ314X-3MCD10
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: 10 adet / plastik tepsi veya bireysel
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftada 20.000 adet

LR4 1310nm Takılabilir Elektrik Arayüzü ile 10km MPO 40G QSFP + Telsiz

Açıklama
Ürün adı: 40G QSFP + Alıcı-Verici Model adı: EQ314X-3MCD10
Veri hızı: 40g İletim Mesafesi: 10km
Bağlayıcı Tipi: MPO / MTP dalga boyu: 1310nm
Çalışma ortamı: Ticari 0 ~ 70 ℃ Kablo tipi: SMF
DDM: İle uygunluk: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Ardıç, Huawei, ZTE, Zyxel, vb.
Vurgulamak:

40g optik alıcı-verici

,

qsfp 40gb alıcı-verici

PN: LQ314X-3MCD10

40G QSFP + Alıcı-Verici 40G QSFP + LR4 1310nm 10km MPO Cisco ile uyumlu


Özellikleri

      Ø Kanal başına 11,2 Gbps'ye kadar iletim veri hızı

Ø QSFP + MSA uyumlu

Ø 40GBASE-LR4 bağlantıları için IEEE 802.3ba spesifikasyonuyla uyumlu

ITU G.694.2 dalga boyunu kullanan Ø 4 CWDM soğutulmamış DFB lazerleri

1270, 1290, 1310 ve 1330nm'de ızgara

Ø Optik DEMUX ile Yüksek Hassasiyetli PIN-TIA

Ø Standart tek modlu fiber üzerinden 10 km'ye kadar erişim

Ø QDR / DDR Infiniband veri hızlarıyla uyumlu

Ø Çalışır durumda takılabilir elektrik arabirimi

Ø Daha düşük güç tüketimi

Ø Çalışma durumu sıcaklığı 0 ° C ila + 70 ° C

Ø 3.3V güç kaynağı

Ø RoHS 6 uyumlu (kurşunsuz)

 

Uygulamalar

40GBASE-LR4 40G Ethernet bağlantıları

Infiniband QDR ve DDR ara bağlantıları

İstemci tarafı 40G Telekom bağlantıları

 

 

 

 

Açıklama

QSFP + alıcı-verici modülü, 2m-10km optik iletişim uygulamaları için tasarlanmıştır.Tasarım, IEEE P802.3ba standardının 40GBASE-LR4'ü ile uyumludur.Modül, 10 Gb / sn elektrik verilerinin 4 giriş kanalını (kanal) 4 CWDM optik sinyale dönüştürür ve bunları 40 Gb / sn optik iletim için tek bir kanala çoklar.Tersine, alıcı tarafında, modül optik olarak 40 Gb / sn'lik bir girişi 4 CWDM kanal sinyaline çözer ve bunları 4 kanal çıkışlı elektrik verilerine dönüştürür.

 

4 CWDM kanalının merkezi dalga boyları, ITU-T G694.2'de tanımlanan CWDM dalga boyu ızgarasının üyeleri olarak 1271, 1291, 1311 ve 1331 nm'dir.Optik arayüz için bir MPO / MTP konektörü ve elektrik arayüzü için 148 pinli bir konektör içerir.Uzun mesafeli sistemde optik dağılımı en aza indirmek için, bu modüle tek modlu fiber (SMF) uygulanmalıdır.

 

Ürün, QSFP Çok Kaynaklı Anlaşmaya (MSA) göre form faktörü, optik / elektrik bağlantısı ve dijital teşhis arayüzü ile tasarlanmıştır.Sıcaklık, nem ve EMI paraziti dahil en sert harici çalışma koşullarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Garanti
Reklamı yapılan tüm optik modüllerin yepyeni olduğuna ve kesinlikle eski ve yenilenmiş malzemeleri kesinlikle kullanmadığına söz veriyoruz.Tüm optik modüller fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir.Sevkiyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

 

SSS

 

1. Herhangi bir MOQ'unuz var mı?

Ans: Hayır, Özel promosyon öğesi olmadıkça herhangi bir MOQ belirlemedik.

2. Size nasıl ödeme yapabilirim?

Ans: Banka Havalesi, Paypal'ı kabul ediyoruz (<5000 $ ödeme için)

Paypay hesabımız için lütfen bizimle iletişime geçin.

3. Garantiniz nedir?

Ans: Tüm ürünler için temel 3 yıl garanti veriyoruz.

4. Alıcı-Verici modülünüzü Cisco veya Alcatel-Lucent ekipmanında kullanabilir miyim?

Cevap: Evet, Cisco, Alcatel-Lucent, HP, Extreme vb. İle uyumlu Alıcı-Verici modülleri sunabiliriz.

5. Teslimat süreniz nasıl olur?

Ans: Normal sipariş için 1 ~ 2 hafta içinde teslim edebiliriz, Sıcak satış ürünleri için 3 gün içinde teslim edebiliriz.

 

Kalite kontrol

LR4 1310nm Takılabilir Elektrik Arayüzü ile 10km MPO 40G QSFP + Telsiz 0

 

Platform Desteği

Cisco C6800-SUP6T
Cisco Nexus 9000 N9K-X9464TXCisco Nexus 9000 N9K-C9372PXCisco Nexus 5000 N5K-C56128PCisco Nexus 9000 N9K-C9372PXCisco Nexus 6000 N6K-C6001-64TCisco C6800-SUP6T-XLCisco Nexus 9000 N9K-C93120TXCisco WS-C3850-48XS-FSCisco Nexus 6000 N6K-C6001-64PCisco Nexus 2000 N2K- 2332TQCisco Nexus 7000 N7K-M206FQ-23LCisco Nexus 5000 N5K-C5672UPCisco Nexus 9000 N9K-C9332PQCisco Nexus 3000 N3K-C3132Q-XCisco Nexus 9000 N9K-M12PQCisco Nexus 9000 N9K-C9372TX-ECisco Nexus 9000 N9K-X9636PQCisco Nexus 9000 N9K-C9372TX
Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ-ECisco Nexus 9000 N9K-X9736PQCisco Nexus 9000 N9K-C9372TX-ECisco Nexus 9000 N9K-C9272QCisco Nexus 2000 N2K-2348UPQCisco Nexus 3000 N3K-C3232CCisco Nexus 9000 N9K-C92160YC-XCisco Nexus 3000 N3K-C3164QCisco Nexus 9000 N9K-C93120TXCisco 3850 WS-C3850-48XS-SCisco Nexus 9000 N9K-M6PQCisco CRS 2x100GE-FLEX-40Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ
Cisco Nexus 9000 N9K-C9336PQCisco Nexus 5000 N5K-C5672UPCisco Nexus 9000 N9K-X9564TX (yukarı bağlantılar)Cisco 6800 C6840-X-LE-40GCisco Nexus 3000 N3K-3132QCisco 6500 C6800-SUP6TCisco 6000 NCS-F-SCSWCisco Nexus 9000 N9K-C9372TX-ECisco Nexus 7000 N77-F324FQ-25Cisco Nexus 2000 N2K-2348TQCisco Nexus 9000 N9K-X9564PX (yukarı bağlantılar)Cisco Nexus 9000 N9K-X9432PQCisco Nexus 3000 N3K-3172PQCisco Nexus 9000 N9K-M6PQ-ECisco 6800 C6824-X-LE-40GCisco Nexus 9000 N9K-C9372PX-ECisco Nexus 9000 N9K-C93120TXCisco Nexus 9000 N9K-C9332PQCisco Nexus 9000 N9K-C9372PX-ECisco Nexus 3000 N3K-3172TQ
Cisco Nexus 9000 N9K-X9464PXCisco Nexus 9000 N9K-X9432C-SCisco A9K-MPA-2X40GECisco Nexus 7000 N7K-F312FQ-25Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ-ECisco Nexus 3000 N3K-C3264QCisco ASR 9000 A9K-MPA-1X40GECisco 3850WS-C3850-48XS-ECisco Nexus 9000 N9K-M12PQCisco C3850-NM-2-40GCisco Nexus 9000 N9

 

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: Ning Pang

Tel: +8618778390321

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)