Ana sayfa Ürünler40G QSFP + Telsiz

Ticari 40G QSFP + Telsiz SR4 850nm 100M MPO Cisco ile Uyumlu

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Ticari 40G QSFP + Telsiz SR4 850nm 100M MPO Cisco ile Uyumlu

Ticari 40G QSFP + Telsiz SR4 850nm 100M MPO Cisco ile Uyumlu
Ticari 40G QSFP + Telsiz SR4 850nm 100M MPO Cisco ile Uyumlu Ticari 40G QSFP + Telsiz SR4 850nm 100M MPO Cisco ile Uyumlu Ticari 40G QSFP + Telsiz SR4 850nm 100M MPO Cisco ile Uyumlu

Büyük resim :  Ticari 40G QSFP + Telsiz SR4 850nm 100M MPO Cisco ile Uyumlu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: LQ854X-3MCD01
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: 10 adet / plastik tepsi veya bireysel
Teslim süresi: 1 ~ 3 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftada 20.000 adet

Ticari 40G QSFP + Telsiz SR4 850nm 100M MPO Cisco ile Uyumlu

Açıklama
Ürün adı: 40G QSFP + Alıcı-Verici Model adı: LQ854X-3MCD01
Veri hızı: 40Gbps İletim Mesafesi: 100m
Bağlayıcı Tipi: MTP veya MPO DDM: İle
Çalışma ortamı: Ticari 0 ~ 70 ℃ Kablo tipi: MMF
uygunluk: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Ardıç, Huawei, ZTE, Zyxel, vb.
Vurgulamak:

40g optik alıcı-verici

,

qsfp 40gb alıcı-verici

PN: EQ854X-3MCD01

40G QSFP + Alıcı-Verici 40G QSFP + SR4 850nm 100M MPO Cisco ile uyumlu


Özellikleri

      Ø Yüksek Kanal Kapasitesi: Modül başına 40 Gbps

Ø Kanal başına 11.1 Gbps'ye kadar veri hızı

Ø OM3 çok modlu fiberde maksimum 100 m bağlantı uzunluğu

Veya OM4 çok modlu fiber üzerinde 150m bağlantılar

Ø Yüksek Güvenilirlik 850nm VCSEL teknolojisi

Ø Elektriksel olarak takıp çıkarılabilir

Ø Dijital teşhis SFF-8436 uyumlu

Ø Kasa çalışma sıcaklığı aralığı: 0 ° C ila 70 ° C

Ø Güç kaybı <1,5 W

 

Uygulamalar

Ø 40GBASE-LR4 40G Ethernet bağlantıları

Ø İstemci tarafı 40G Telekom bağlantıları

Ø Infiniband QDR ve DDR ara bağlantıları

 

Standart

Ø IEEE 802.3ba ile uyumlu

Ø SFF-8436 ile uyumlu

Ø RoHS Uyumlu

 

Cisco Uyumlu Listesi

LPT-XFP10G-BXD-40 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 40km LC DDM
LPT-QSFP40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP +, 850nm 150m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP +, 850nm 400m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-LR4 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310nm 10km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-LR42 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310nm 20km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-ER43 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 30km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP40G-ER4 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 40km SMF LC DDM Dubleks
LPT-SFP25G-SR85 25GBASE-SR SFP28, 850nm 100m MMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850nm 100m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, 1310nm 2km SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm 10KM SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm LWDM 25KM SMF LC DDM Dubleks
LPT-QSFP100G-ER4L 100GBASE-ER4L-S QSFP28, 1310nm 40km SMF LC DDM Dubleks

 

Açıklama

LINKOPTO EQSP854A-3MCD01, artırılmış bağlantı noktası yoğunluğu ve toplam sistem maliyeti tasarrufu sağlayan paralel 40 Gb / sn Dörtlü Küçük Form Faktörü Takılabilir (QSFP) optik modüldür.QSFP tam çift yönlü optik modül, her biri 100 metrelik çok modlu fiber üzerinden 40 Gb / sn toplam bant genişliği için 10 Gb / sn işlem yapabilen 4 bağımsız gönderme ve alma kanalı sunar.

 

Her iki ucunda bir MPO / MTPTM konektörüne sahip bir fiber optik şerit kablo, QSFP modülü yuvasına takılır.

 

LINKOPTO ürünü, QSFP Çok Kaynaklı Anlaşmaya (MSA) göre form faktörü, optik / elektrik bağlantısı ve dijital teşhis arayüzü ile tasarlanmıştır.Sıcaklık, nem ve EMI paraziti dahil en sert harici çalışma koşullarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Kalite kontrol

 

Ticari 40G QSFP + Telsiz SR4 850nm 100M MPO Cisco ile Uyumlu 0

 

LINKOPTO Paketi

Ticari 40G QSFP + Telsiz SR4 850nm 100M MPO Cisco ile Uyumlu 1

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: Ning Pang

Tel: +8618778390321

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)