Ana sayfa ÜrünlerEthernet SFP Modülü

60km Dubleks LC Ethernet SFP Modülü 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Ağ Sfp Modülü

Sertifika
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

60km Dubleks LC Ethernet SFP Modülü 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Ağ Sfp Modülü

60km Dubleks LC Ethernet SFP Modülü 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Ağ Sfp Modülü
60km Dubleks LC Ethernet SFP Modülü 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Ağ Sfp Modülü 60km Dubleks LC Ethernet SFP Modülü 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Ağ Sfp Modülü

Büyük resim :  60km Dubleks LC Ethernet SFP Modülü 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Ağ Sfp Modülü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Linkopto , or OEM
Sertifika: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Model numarası: ESCXX12-3LCD60
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Get latest price
Ambalaj bilgileri: 10 adet / plastik tepsi veya bireysel
Teslim süresi: 1 ~ 3 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Yetenek temini: Haftada 20.000 adet

60km Dubleks LC Ethernet SFP Modülü 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Ağ Sfp Modülü

Açıklama
Ürün adı: SFP Alıcı-Verici Model adı: ESCXX12-3LCD60
dalga boyu: CWDM 1270 ~ 1610nm Veri hızı: 1.25 gr
İletim Mesafesi: 60km Bağlayıcı Tipi: Dubleks LC
DDM: birlikte veya ayrı Çalışma ortamı: Ticari 0 ~ 70 ℃
uygunluk: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Ardıç, Huawei, ZTE, Zyxel, vb.
Vurgulamak:

sfp optik alıcı-verici

,

fiber optik alıcı-verici modülü

PN: ESCXX12-3LCD60

SFP Optik Alıcı-Verici 1.25G SFP CWDM 1270-1610nm 60km Cisco için Dubleks LC


Özellikleri

Ø 1.25Gbps işlem veri hızı

60km iletim için Ø 18 CWDM DFB dalga boylu lazer ve PIN fotodedektör

Ø Dubleks LC yuvalı SFP MSA ve SFF-8472 ile uyumlu

Ø Dijital Teşhis İzleme:

Dahili Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon

Ø SONET OC-24-LR-1 ile uyumlu

Ø RoHS ile uyumlu

Ø + 3.3V tek güç kaynağı

Ø Çalışma durumu sıcaklığı:

Ticari Sıcaklık: 0 ila + 70 ° C

Endüstriyel Sıcaklık: -40 ila + 85 ° C

 

Uygulamalar

Ø Gigabit Ethernet

Ø Fiber Kanal

Ø Anahtar arayüzüne geç

Ø Anahtarlı arka plan uygulamaları

Ø Yönlendirici / Sunucu arayüzü

Ö Diğer optik iletim sistemleri

 

Eşya yok. Açıklama
SFP-BX-U-10 1,25G Tx1310nm / Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-BX-D-10 1,25G Tx1550nm / Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-BX-U-S20 1,25G Tx1310nm / Rx1550nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-D-S20 1,25G Tx1550nm / Rx1310nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-U-S40 1,25G Tx1310nm / Rx1550nm 40km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-D-S40 1,25G Tx1550nm / Rx1310nm 40km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-U-S80 1,25G Tx1490nm / Rx1550nm 80km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-D-S80 1,25G Tx1550nm / Rx1490nm 80km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-U-L120 1,25G Tx1490nm / Rx1550nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-BX-D-L120 1,25G Tx1550nm / Rx1490nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-10G-SR Çok Modlu Çift LC 10G 850nm 300m SR SFP +
XFP-10G-LR Çift LC 10G 1310nm 20km LR XFP +
SFP-10G-ER Çift LC 10G 1550nm 40km ER SFP +
SFP-10G-ZR Çift LC 10G 1550nm 80km ZR SFP +
SFP-10G-ZR100 Çift LC 10G 1550nm 100km ZR SFP +
  SFP / SFP + Uyumlu Cisco ASR 1001-X 1002-X
Zyxel XGS-2210-28 ve zyxel XGS-4600-32
EPON OLT PX20 + 1.25G / 1.25G Tx1490nm / Rx1310nm EPON OLT SFP PX20 +
Uyumlu Çince OLT

Açıklama

CWDM SFP alıcı-vericileri, 1,25 Gbps veri hızını ve SMF ile 60 km iletim mesafesini destekleyen yüksek performanslı, uygun maliyetli modüllerdir.

Üç bölümden oluşur: soğutulmamış bir CWDM DFB lazer vericisi, bir trans-empedans ön yükseltici (TIA) ile entegre edilmiş bir PIN fotodiyot ve MCU kontrol ünitesi.Tüm modüller, sınıf I lazer güvenliği gereksinimlerini karşılar.

SFP Çoklu Kaynak Anlaşması (MSA) ve SFF-8472 ile uyumludur.Daha fazlası için

bilgi, lütfen SFP MSA'ya bakın.

 

Kalite kontrol

60km Dubleks LC Ethernet SFP Modülü 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Ağ Sfp Modülü 060km Dubleks LC Ethernet SFP Modülü 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Ağ Sfp Modülü 1

60km Dubleks LC Ethernet SFP Modülü 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Ağ Sfp Modülü 260km Dubleks LC Ethernet SFP Modülü 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Ağ Sfp Modülü 360km Dubleks LC Ethernet SFP Modülü 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Ağ Sfp Modülü 4

 

SFP alıcı-vericileri, 1,25 Gb / sn veri hızını ve SMF ile 120 km iletim mesafesini destekleyen yüksek performanslı, uygun maliyetli modüllerdir.
Alıcı-verici üç bölümden oluşur: soğutulmamış bir CWDM DFB lazer vericisi, bir trans-empedans ön yükselticisi (TIA) ile entegre edilmiş bir APD fotodiyot ve MCU kontrol ünitesi.Tüm modüller, sınıf I lazer güvenliği gereksinimlerini karşılar.
Alıcı-vericiler, SFP Çoklu Kaynak Anlaşması (MSA) ve SFF-8472 ile uyumludur.Daha fazla bilgi için lütfen SFP MSA'ya bakın.

İletişim bilgileri
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

İlgili kişi: George

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)